Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Marszewiec – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

139 000 zł1 080 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej przy ul. Marszewieckiej w Marszewcu (gm. Oborniki). N I E R U C H O M O Ś Ć Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Pawłowicka

Złotniki(Marszewiec + 21 km)

78 000 zł320 m² 243,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rod Działka z Domkiem Murowanym 35 m Złotniki / Tęcza / Gmina Suchy Las Sprzedam rod z Domkiem, piwnicą, altaną i Szklarnią Złotniki 600 m od Kolei Metropolitalnej Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tuczno

Tuczno(Marszewiec + 24 km)

499 000 zł1 068 m² 467,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Tucznie, położoną na kameralnym osiedlu z luźną zabudową jednorodzinną. Cisza, zieleń, brak ruchu samochodowego i turystycznego. Korzystne, bezterminowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Poznańska

Chludowo(Marszewiec + 14 km)

12 075 000 zł69 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki z przeznaczeniem pod ag ( przemysłowej ) to ta działka jest idealna dla Ciebie lokalizacja Chludowo to wieś położona w województwie wielkopolskim, powiecie poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Lipowa

Potasze(Marszewiec + 19 km)

1 060 000 zł3 256 m² 325,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj tam, gdzie inni ekstra przyjeżdżają, by odpocząć, a Ty możesz mieć to na co dzień! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 3 256 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Międzylesie

Międzylesie(Marszewiec + 11 km)

4 978 380 zł248 919 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa koło rogoźna -.30 KM OD PZ - możliwość kupna 51 ha - przeznaczenie pod budownictwo mieszkaniowe - bonitacja Ł IV,V - w jednym rozłogu Grunt położony w Międzylesiu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szczodrochowo

Szczodrochowo(Marszewiec + 18 km)

240 000 zł1 459 m² 164,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1459 m Szczodrochowo, ul. Włókiennicza, gmina Skoki Cisza, natura i szybki dojazd do Poznania idealna pod dom całoroczny Lokalizacja i otoczenie: działka nr 15/51.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Kiekrz(Marszewiec + 23 km)

650 000 zł910 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 910m2 ser. 20m,położona w podpoznańskiej malowniczej miejscowości Kiekrz, w której znajduje się piękne jezioro,.działka położona wśród nowych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Potrzanowo(Marszewiec + 15 km)

149 900 zł1 062 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w sąsiedztwie jeziora Budziszewskiego, w miejscowości Potrzanowo, w Gminie Skoki Wieś otaczają w sumie 4 jeziora: włókna, budziszewskie, lipka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tarnowo

Tarnowo(Marszewiec + 17 km)

165 550 zł1 505 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1505 m - Tarnowo, gm. Rogoźno Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1505 m , położona w miejscowości Tarnowo , w gminie Rogoźno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sukiennicza

Szamotuły(Marszewiec + 24 km)

218 000 zł146 m² 1 493,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio, na sprzedaż działka budowlana z kw w ścisłym centrum Szamotuł przy ul. Rynek 26 wjazd od ul. Sukienniczej , posiadająca bezterminowe Warunki Zabudowy , można zbudować budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.